Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-023642/0030

Stefan Simony *

(Wien 1860-1950) Truthahn, signiert: Stefan Simony, Aquarell und Tusche auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 13x 10,5 cm, verglast, gerahmt, Rahmen leicht beschädigt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

09.04.2019 - 15:42

Vyvolávací cena:

Stefan Simony *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 09.04.2019 - 15:42
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online