Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 140-037083/0067

Ovaler Salontisch um 1860/70,

tw. gedrechseltes, bechnitztes sowie durchbrochen gearbeitetes Hartholzgestell mit nußfurnierter Zarge und Platte, 77 x 96 x 66 cm, geringe Alters- und Gebrauchsspuren

Expert: Günther Minichreiter Günther Minichreiter

08.04.2019 - 10:19

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Ovaler Salontisch um 1860/70,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 08.04.2019 - 10:19
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 28.03. - 08.04.2019