Schmucksteinring
Gold 585, Saphir (behandelt), 2,80 ct, 2 orangefarbige Saphire (behandelt) zus. ca. 2,80 ct, RW 56, 6,1 g øG6
Expert: Schätzmeisterin Marianne Maier
Schätzmeisterin Marianne Maier
+43-662-871671-37
marianne.maier@dorotheum.at
27.07.2017 - 16:33
- Vyvolávací cena:
Schmucksteinring
+43-662-871671-37
marianne.maier@dorotheum.at
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 27.07.2017 - 16:33 |
Prohlídka: | 21.07. - 27.07.2017 |
Položky z jiných aukcí
- Kommode, 19. Jhdt.,
- Sasaniden, Xusro II.
- Brillant Anhänger