Čís. položky 139-102023/0003

Drei Wiener Bronze Hasen,

farbig staffiert, einer gemarkt Austria B (Bergmann), Höhe 5 - 7 cm, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

10.04.2019 - 15:08

Vyvolávací cena:

Drei Wiener Bronze Hasen,

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 10.04.2019 - 15:08
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online