Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-067317/0001

C. Zellner, um 1890

Martinsturm in Bregenz, signiert und datiert C. Zellner 1885, Aquarell auf Karton, 38 x 26 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

16.04.2019 - 10:06

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

C. Zellner, um 1890

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 16.04.2019 - 10:06
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online