Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-067073/0002

Josef Steiner *

(Wien 1910-1981) Blumenstück, signiert J. Steiner, Öl auf Holz, 40 x 30 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

16.04.2019 - 10:20

Vyvolávací cena:

Josef Steiner *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 16.04.2019 - 10:20
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online