Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-067878/0031

Künstler 19. Jhdt.

Cannes(?), signiert G. Pesco, Öl auf Leinwand, 25 x 40 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

16.04.2019 - 10:30

Vyvolávací cena:

Künstler 19. Jhdt.

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 16.04.2019 - 10:30
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online