Čís. položky 138-068405/0005

Karl Vukovic *

(1897-1973) Blumenstrauß in Vase, signiert K. Vukovic, Öl auf Leinwand, 50 x 60 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

16.04.2019 - 10:33

Vyvolávací cena:

Karl Vukovic *

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 16.04.2019 - 10:33
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online