Čís. položky 310-287294/0007

Montblanc Noblesse Slimline Füllfeder

Metall tlw. vergoldet, Feder Gold 585, Länge ca. 14 cm, 24 g, minimale Gebrauchsspurenøg1

Expert: Asvazadurian Hagop Asvazadurian Hagop
+ 43-1-604-13-71-15

hagop.asvazadurian@dorotheum.at

29.04.2019 - 10:09

Dosažená cena: **
EUR 85,-
Vyvolávací cena:
EUR 60,-

+ 43-1-604-13-71-15

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Doplňky
Datum: 29.04.2019 - 10:09
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 19.04. – 29.04.2019