Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 316-138942/0043

Parker 75 Florence Kugelschreiber

Silber 925, Vermeil, tlw. vergoldet, "France", österr. Einfuhrpunze, 20,6 g, altersübliche Gebrauchsspurenøs10

Expert: Christian Wainke Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

29.04.2019 - 10:30

Dosažená cena: **
EUR 130,-
Vyvolávací cena:

+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Edle Schreibgeräte und Accessoires
Datum: 29.04.2019 - 10:30
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 19.04. – 29.04.2019