Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 394-453642/0001

Brillantohrclips zus. ca. 1,40 ct

Weißgold 750, vergoldet, mit Stifte, ca.16 x 12,5 mm, 8,9 gøG9

Expert: Mario Altendorfer Mario Altendorfer
+43-732-773 132

Mario.Altendorfer@dorotheum.at

23.04.2019 - 15:16

Vyvolávací cena:

+43-732-773 132

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Schmuck und Uhren
Datum: 23.04.2019 - 15:16
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online