Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-101206/0057

Paar musizierende Engel,

20. Jh., mit Horn, Posaune fehlt, Holz farbig und goldfarben gefasst Höhe 40 cm,(MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

17.04.2019 - 15:00

Vyvolávací cena:

Paar musizierende Engel,

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 17.04.2019 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online