Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-101498/0003

Vier Wiener Bronzen,

Esel mit Trommel, Affe mit Geige, Frosch mit Zeitung, Schwein auf einer Kiste, ronze farbig staffiert, teils gemarkt Fritz Bermannm, 3-5 cm, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

17.04.2019 - 15:12

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Vier Wiener Bronzen,

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten
Datum: 17.04.2019 - 15:12
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online