Achtkantdiamant Saphir Ring
Gold 585, 2,3 g, RW 55øg2
Expert: Günther Fröhlich
Günther Fröhlich
+43-1-515 60-205
uhrenauktion@dorotheum.at
18.04.2019 - 16:00
- Vyvolávací cena:
Achtkantdiamant Saphir Ring
Gold 585, 2,3 g, RW 55øg2
Expert: Günther Fröhlich
Günther Fröhlich
+43-1-515 60-205
uhrenauktion@dorotheum.at
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 18.04.2019 - 16:00 |
Prohlídka: | 11.04. - 17.04.2019 |
Položky z jiných aukcí
- Kommode, 19. Jhdt.,
- Seltenes Hammerklavier,
- Brillant Anhänger