Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 12

Lukas Johannes Aigner*

(Linz 1974 geb.) Le son des tulipes - Der Klang der Tulpen, signiert: L. J. Aigner, datiert: 2018, Pigment-Mischtechnik auf MDF-Platte, ca. 190 x 140 cm, gerahmt (SLS) Ruf 6.000

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

07.05.2019 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 7.680,-
Odhadní cena:
EUR 10.000,- do EUR 15.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 6.000,-

Lukas Johannes Aigner*

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Frühlingsauktion I
Datum: 07.05.2019 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 25.04. - 07.05.2019