Albrecht Dunzendorfer *
(Oberneukirchen 1907-1980 Hellmonsödt) Heumandln vor weiter Landschaft in Oberösterreich, signiert: A. Dunzendorfer, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 50 x 60 cm, gerahmt (SLS) Ruf 800
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
07.05.2019 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 1.088,-
EUR 1.400,- do EUR 2.000,-
- Vyvolávací cena:
Albrecht Dunzendorfer *
Aukce: | Frühlingsauktion I |
Datum: | 07.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 25.04. - 07.05.2019 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 2.400,- do EUR 3.000,- -
Odhadní cena:
EUR 1.800,- do EUR 2.400,- -
Odhadní cena:
EUR 1.400,- do EUR 1.800,-