Čís. položky 36 -

Albrecht Dunzendorfer *

(Oberneukirchen 1907-1980 Hellmonsödt) Im unteren Mühl/4, signiert: A Dunz, rückseitig signiert: Albr. Dunzendorfer, datiert: 1977, bezeichnet, Öl und Bleistift auf Hartfaserplatte, ca. 70 x 100 cm, gerahmt (SLS) Ruf 1.200

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

07.05.2019 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 3.345,-
Odhadní cena:
EUR 1.800,- do EUR 2.600,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Albrecht Dunzendorfer *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Frühlingsauktion I
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 07.05.2019 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 25.04. - 07.05.2019

** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)