Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 82 -

Franz Windhager *

(Wien 1879-1959) Fasselrutschen in Niederösterreich, signiert: F. Windhager, datiert: 1923, Öl auf Holz, parkettiert, ca. 52 x 70 cm, gerahmt (SLS) Ruf 900

Provenienz:
Kunstsammlung Brau Union Österreich.

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

07.05.2019 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 3.066,-
Odhadní cena:
EUR 1.800,- do EUR 3.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 900,-

Franz Windhager *

Provenienz:

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Spring Auction
Datum: 07.05.2019 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 25.04. - 07.05.2019