Max Jensen
(Berlin 1879-1907) Einmaster in rauher See, signiert: M. Jensen., bezeichnet: Rest. 1952 H. Schartner, Öl auf Leinwand, doubliert, ca. 80,5 x 141 cm, gerahmt, Farb-Fehlstellen, Krakelee (SLS) Ruf 700
Provenienz:
Kunstsammlung Brau Union Österreich
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
07.05.2019 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 976,-
EUR 1.400,- do EUR 2.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Max Jensen
Provenienz:
Aukce: | Frühlingsauktion I |
Datum: | 07.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 25.04. - 07.05.2019 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)