Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 146

Maler des 19. Jahrhunderts

Joseph und die Frau des Potifar, Öl auf Leinwand, ca. 100 x 74 cm, restauriert, Krakelee, Leinwand-Fehlstellen, blattvergoldeter Rahmen (SLS) Ruf 500

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

07.05.2019 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 640,-
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.300,-
Vyvolávací cena:

Maler des 19. Jahrhunderts

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Spring Auction
Datum: 07.05.2019 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 25.04. - 07.05.2019