Ernst Huber *
(Wien 1895-1960),"Blick ins Aistal in Oberösterreich", betitelt, signiert u. datiert "E. Huber 1932", Aquarell auf Papier, ca. 44 x 58 cm, gerahmt
23.04.2019 - 10:24
- Vyvolávací cena:
Ernst Huber *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.04.2019 - 10:24 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 11.04. - 23.04.2019 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 2.800,- -
Odhadní cena:
EUR 1.400,- do EUR 1.800,- -
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.300,-