Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-021493/0053

Julius Mahainz *

(Marburg 1882-1966 Wien), "am Brunnen im Schloßpark", signiert u. datiert "J. Mahainz, 1922", Öl auf Leinwand, ca. 70 x 70 cm, gerahmt, Farbe partiell abgeblättert

23.04.2019 - 10:31

Vyvolávací cena:

Julius Mahainz *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 23.04.2019 - 10:31
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 11.04. - 23.04.2019