Künstler um 1900
Mädchenbildnis, Öl auf Holz ca. 11,5 x 11,5 cm. bezeichnet A. Spiro XII.95, restauriert gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
23.04.2019 - 11:22
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Künstler um 1900
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.04.2019 - 11:22 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 11.04. - 23.04.2019 |