Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 091-118590/0000

Switbert Lobisser *

(Tiffen 1878-1943 Klagenfurt, Studium an der Wiener Akademie Mitglied Wiener Künstlerhaus) "Kärntner Mutter", im Stock monogrammiert SL, op. 230, (erste Fassung), Holzschnitt, Stockgröße 36 x 27,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, teilweise stockfleckig

Expert: Friedrich Reinbacher

23.04.2019 - 15:09

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Switbert Lobisser *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 23.04.2019 - 15:09
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 10.04. - 23.04.2019