Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023112/0439

3 Teepuppenaufsätze

aus Porzellan, farbig bemalt, glasiert, in barocker Form, Höhen 10,5-12,5 cm, ungemarkt, teilweise nummeriert, Ende 19./Anfang 20. Jahrhundert, Altersspuren

Expert: Friedrich Reinbacher

23.04.2019 - 15:30

Dosažená cena: **
EUR 80,-
Vyvolávací cena:
EUR 80,-

3 Teepuppenaufsätze

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 23.04.2019 - 15:30
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 10.04. - 23.04.2019