Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023295/0056

Max Höser

Max Höser - Umění, starožitnosti, šperky

(Deutscher Maler des 20. Jhdt.) Im Pferdestall, monogrammiert, datiert M. H. 61, Bleistift/ Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 15 x 21 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

23.04.2019 - 15:44

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Max Höser

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 23.04.2019 - 15:44
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 10.04. - 23.04.2019