Altschliffbrillant Diamant zus. ca. 0,40 ct
Gold/Weißgold 580, Österr. Amtspunze 1872-1922, RW 55, 6,5 g
08.05.2019 - 11:01
- Vyvolávací cena:
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 08.05.2019 - 11:01 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | 11.04. - 08.05.2019 |