Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-024249/0005

Ernst, um 1903

Profilbildnis einer Dame mit langem Haar, signiert: Ernst, datiert: 1903, Öl auf Holz (?), ca. 32 x 16,5 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

30.04.2019 - 15:06

Dosažená cena: **
EUR 140,-
Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Ernst, um 1903

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 30.04.2019 - 15:06
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online