Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-024319/0001

Jenö Koszkol

(Dorog 1868-1935) Der Canale di Canareggio in Venedig, signiert: Koszkol Jenö, rückseitig bezeichnet, Aquarell und Deckweiß auf Karton, ca. 40,5 x 50 cm, Rahmen beschädigt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

30.04.2019 - 15:16

Vyvolávací cena:

Jenö Koszkol

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 30.04.2019 - 15:16
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online