Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-024324/0009

Alois Riedl *

(St. Marienkirchen 1935 geb.) Ohne Titel, handsigniert: A. Riedl, datiert: 1987, nummeriert: 70/70, Lithographie, Blattgröße ca. 64 x 48 cm, verglast, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

30.04.2019 - 15:16

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Alois Riedl *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 30.04.2019 - 15:16
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online