Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-023508/0004

Herwig Zens *

(Himberg b. Wien 1943 geb.) Bei Chambord, signiert, datiert: Zens (19)76, Aquarell und Ölkreide auf Papier, ca. 30 x 40 cm

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

30.04.2019 - 15:28

Dosažená cena: **
EUR 90,-
Vyvolávací cena:
EUR 90,-

Herwig Zens *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 30.04.2019 - 15:28
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online