Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-067594/0001

Rudolf Gaupmann

(Wien 1815-1877 Graz) Bildnis einer Dame in grünem Kleid, signiert und datiert Gaupmann 1854 Wien, Aquarell auf Papier, 27 x 20 cm, oval, gerahmt, leicht gebräunt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

25.04.2019 - 10:15

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Rudolf Gaupmann

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Mistrovské kresby, Tisky do roku 1900, Akvarely a miniatury
Datum: 25.04.2019 - 10:15
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online