Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-062683/0024

Hans Frank

(Wien 1884-1948 Salzburg) Bad Ischl im Nebel, signiert und datiert Hans Frank (19)12, Aquarell auf Papier, 24 x 31 cm, Passep., gerahmt, gebräunt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

25.04.2019 - 10:23

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Hans Frank

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Mistrovské kresby, Tisky do roku 1900, Akvarely a miniatury
Datum: 25.04.2019 - 10:23
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online