Čís. položky 138-067624/0021

Karl Schramhauser *

(Neuhaus, Böhmen,1891-1956 Wien) Haus und Kirche, Stempel Schramhauser, Aquarell auf Papier, 19 x 27 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

25.04.2019 - 10:47

Vyvolávací cena:

Karl Schramhauser *

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Mistrovské kresby, Tisky do roku 1900, Akvarely a miniatury
Datum: 25.04.2019 - 10:47
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online