Alois Arnegger *
(Wien 1879-1963) Winterlandschaft in den Dolomiten, signiert A. Arnegger, Öl auf Leinwand, 69,5 x 94 cm, gerahmt, (Rei)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
30.04.2019 - 10:07
- Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-
Alois Arnegger *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 30.04.2019 - 10:07 |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.800,- do EUR 2.600,- -
Dosažená cena:
EUR 1.520,- -
Cena:
EUR 1.520,-