Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-067055/0001

Leon Richet

(Solesmes 1847-1907 Paris) Am Heimweg, singiert Leon Richet, rückseitig Etikett Galerie L. T. Neumann Wien, sowie am Keilrahmen bezeichnet Leon Richet, Öl auf Leinwand, 50,5 x 73 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

30.04.2019 - 10:08

Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Leon Richet

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 30.04.2019 - 10:08
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online