Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-068456/0006

Künstler 19. Jhdt.

Leben in einer Hafenstadt, nach einem älteren Vorbild, Öl auf Blech, 24 x 31 cm, gerahmt, Kratzer (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

30.04.2019 - 10:11

Vyvolávací cena:

Künstler 19. Jhdt.

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 30.04.2019 - 10:11
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online