Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-068624/0002

Leon Abramowicz *

(Czernowitz 1889-1978 Wien) Rosen in Vase, signiert L. Abramovicz, Öl auf Karton, 40 x 30 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

30.04.2019 - 10:13

Vyvolávací cena:

Leon Abramowicz *

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 30.04.2019 - 10:13
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online