Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-068315/0002

Eliseo Sala

(Italien 1813-1879) Galante Dame, signiert, bezeichnet und datiert Sala E, Milano 1853, Öl auf Leinwand, 126 x 96 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

30.04.2019 - 10:27

Vyvolávací cena:
EUR 1.600,-

Eliseo Sala

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 30.04.2019 - 10:27
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online