Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-067262/0001

Deutsche Schule

Doppelbildnis eines Reformators und seiner Ehefrau, Öl auf Holz, 14 x 17 cm, gerahmt (GS) Provenienz: Baron Klinger von Klingersdorff, Burg Raabs/Thaya

Expert: Dr. Alexander Strasoldo Dr. Alexander Strasoldo
+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

30.04.2019 - 10:29

Vyvolávací cena:
EUR 900,-

Deutsche Schule

+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 30.04.2019 - 10:29
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online