Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-064857/0002

Carl Reichert Kopie/copy

(1836-1918) Der kleine Liebling mit rotem Band, signiert Heller, datiert 1885, Öl auf Leinwand, 40 x 30 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

30.04.2019 - 10:34

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Carl Reichert Kopie/copy

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 30.04.2019 - 10:34
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online