Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-065811/0001

Künstler 19. Jhdt.

Gosausee mit dem Dachstein, Öl auf Leinwand, 58 x 85 cm, gerahmt, Kraklees, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

30.04.2019 - 10:37

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Künstler 19. Jhdt.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 30.04.2019 - 10:37
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online