Chopard Damenring "Happy Diamonds"
Weißgold 750, ein beweglich gearbeiteter Brillant, Nummer 3348699, Referenz 822897-1116, RW 57, 14 g, Gebrauchsspuren øG14
Expert: Andrzej Nalaskowski
Andrzej Nalaskowski
01/523 71 83
neubau@dorotheum.at
31.07.2017 - 16:26
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Expert: Andrzej Nalaskowski
Andrzej Nalaskowski
01/523 71 83
neubau@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 31.07.2017 - 16:26 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 25.07. - 31.07.2017 |