Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-046438/0001

Altschliffbrillant Anhänger zus. ca. 0,75 ct

Altschliffbrillant Anhänger zus. ca. 0,75 ct - Klenoty

Weißgold 585, Altschliffbrillant, 2 Diamantrauten, 4,1 gøg4

Expert: Günther Fröhlich Günther Fröhlich
+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

16.05.2019 - 15:26

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Klenoty
Datum: 16.05.2019 - 15:26
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 26.04. - 15.05.2019