Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-022688/0029

Monogrammist Anfang 20. Jahrhundert

Sandling/Bad Aussee, monogrammiert, datiert E. R. 28.2. 17, Aquarell/Deckweiß auf Papier, Bildausschnitt 11,5 x 23 cm, Passepartout, unter Glas

Expert: Friedrich Reinbacher

27.05.2019 - 14:46

Dosažená cena: **
EUR 10,-
Vyvolávací cena:
EUR 10,-

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Kunst und Antiquitäten bis 500,-
Datum: 27.05.2019 - 14:46
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online