Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-022688/0027

Monogrammist Anfang 20. Jahrhundert

"Mein Garten", monogrammiert, datiert E. R. 26.9.906, Aquarell/Deckweiß auf Papier, Bildausschnitt 37 x 24,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

27.05.2019 - 14:56

Dosažená cena: **
EUR 40,-
Vyvolávací cena:
EUR 40,-

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Kunst und Antiquitäten bis 500,-
Datum: 27.05.2019 - 14:56
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online