Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-022651/0004

Roman Scheidl*

(NÖ 1949 geb., Besuch der Wiener Akademie) unleserlich betitelt, handsigniert, datiert Scheidl 90, Aquarell/Tusche auf Papier, Blattgröße 32 x 45 cm, verglast, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Friedrich Reinbacher

27.05.2019 - 15:32

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 70,-

Roman Scheidl*

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Kunst und Antiquitäten bis 500,-
Datum: 27.05.2019 - 15:32
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online