Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-432446/0001

Brillantdamenring zus. ca. 1,50 ct

Gold Weißgold 750, RW 54, Ringschieneneinlage, 8 g, Tragespuren, 2 Steine gebrochenøg8

Expert: Stephan Kutil

22.05.2019 - 15:07

Cena:
EUR 1.311,-

Expert: Stephan Kutil

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Klenoty
Online do: 22.05.2019 - 15:07
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online