Čís. položky 301-432693/0001

Diamantring

Diamantring - Klenoty

Gold 580, zwei Altschliffdiamanten zus. ca. 0,45 ct, ein synthetischer Spinell, RW 52, österr. Amtspunze 1872-1922, 6,5 g, synthetischer Spinell mit unbedeutenden Oberflächenmerkmalenøx

22.05.2019 - 15:06

Cena:
EUR 690,-

Diamantring

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Klenoty
Typ aukce: Okamžitý nákup
Online do: 22.05.2019 - 15:06
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online