Panzermuster Armkette
Gold 580, Länge ca. 20 cm, österr. Amtspunze 1872-1922, 22,3 g, unbedeutende Gebrauchsspuren
02.05.2019 - 10:57
- Vyvolávací cena:
Panzermuster Armkette
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 02.05.2019 - 10:57 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 26.05. - 02.05.2019 |